Informácie o produktoch

Nálepky na autá

Sú vyrobené z 8 ročnej lesklej vinylovej fólie.

Tento materiál je dostatočné odolný a farebne stáli. O tieto dekorácie nemusíte mať strach ani v auto umyvárke.

Návod na lepenie

Nalepiť nálepku na stenu je jednoduché, potrebujete na to jednu poskladanú utierku, vodu v rozprašovači s kvapkou Jari na riad, nálepku s prenášacou fóliou ( prenášacia fólia je už na nálepke z vrchnej strany) a rovný a nesavý- povrch, na ktorý sa nálepku nalepíte.

 1. nálepku rozbaľte a opatrne rozviňte na rovnom a pevnom povrchu, napr. stôl. Tak, aby papierová časť nálepky bola na stole a prenášacia fólia na vrchu.
 2. vezmite utierku a poriadne pritláčajte prenašaciu fóliu na nálepky, aby sa prenašacia fólia čo najviac prilepila na nálepky . Pritláčajte dlhými ťahmi jedným smerom. (je to potrebné kvôli tomu, aby sa nálepky nalepili na prenášaciu fóliu a ľahšie sa oddelili od papierovej spodnej časti)
 3. ak je nálepka z viacerých častí, je potrebné tieto časti od seba oddeliť a lepiť ich postupne, vezmite nožnice a časti od seba poodstrihávajte. (napr. 30 kvetov budete lepiť po jednom)
 4. obratíte nálepku aby bola prenášacia fólia na spodku a pomali stahujete dole podkladový papier
 5. na miesto, kde chcete mať nálepky nalepené nastriekate vodu, taktiež aj na nálepku (najlepšie čo najjemnejším rozprašovačom tak aby aby nebolo na nálepke a prenoske žiadne suché miesto)
 6. nalepíte nálepku a nakoľko máte obe plochy nastriekané môžete ešte s nálepkou hýbať a vyrovnať ju
 7. Medzi nálepkou a podkladom je voda ktorú pomaly vytlačíte a nálepku vyhladíte
 8. pomaly odlepujete prenášaciu fóliu. Ak sa odlepuje aj nálepka počkajte kým voda trochu vyschne
 9. úplne posledným krokom je uhladenie nálepky a prípadných bubliniek sa viete zbaviť tenulinkou ihlou

Odpovede na vaše otázky nájdete v časti PÝTATE SA .

Lepenie na sklo auta.

§ 4, vyhláška č. 464/2009 Z.z.:

 1. reklamné fólie a fólie proti slnečnému žiareniu a tónovanie skiel na vozidlách kategórie M1 a N1 možno použiť na zadné bočné sklá a na zadné sklo s podmienkou, že vozidlo je vybavené pravým vonkajším spätným zrkadlom.
 2. reklamné fólie a fólie proti slnečnému žiareniu a tónovanie skiel na vozidlách kategórie M2 a M3 možno použiť na bočné sklá, ktoré sú určené na výhľad z miest pre cestujúcich, okrem skiel dverí, ktoré sú určené na výhľad z miesta vodiča, a na zadné sklo; musia umožniť najmenej 50 % priepustnosti svetla a viditeľnosť aj do vozidla.

Základné kategórie vozidiel M,N

Kategória M: motorové vozidlá, ktoré majú najmenej štyri kolesá a používajú sa na dopravu osôb.

• Kategória N: motorové vozidlá, ktoré majú najmenej štyri kolesá a používajú sa na dopravu nákladov.

kategória M1 – vozidlá projektované a konštruované na prepravu cestujúcich, najviac s ôsmimi sedadlami okrem sedadla pre vodiča.

• kategória M2 – vozidlá projektované a konštruované na prepravu cestujúcich, s viac ako ôsmimi sedadlami okrem sedadla pre vodiča, s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou neprevyšujúcou 5 000 kg,

• kategória N1 – vozidlá projektované a konštruované na prepravu tovaru s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou neprevyšujúcou 3 500 kg,

• kategória N2 – vozidlá projektované a konštruované na prepravu tovaru s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou vyššou ako 3 500 kg, ale neprevyšujúcou 12 000 kg,