Labutia kolekcia pre princezné. Pudrové ruže, labutie zrkadlá, zlaté dekorácie.

Labutia kolekcia: 242 kusov dekorácií za 129€

Vytvorili sme pre vás unikátnu zlatú labutiu kolekciu pre malé princezné. Skombinovali sme labute, korunky a ružičky. Táto pudrovo-ružovo-zlatá kolekcia plná labutí zladí celú izbu. Čo všetko v nej nájdete si pozrite nižšie. Alebo si celú našu ponuku pozrite na našom vynovenom eshope pod novým názvom INSPIO na www.inspio.sk

ČO V NEJ NÁJDETE

Tabuľka pre dieťa

Tabuľka z luxusného a pevného dibondu v rozmere 60×40cm, do tabuľky vám doplníme meno a dátum narodenia dieťatka.

Tabuľka s ružičkami

Rozprávkové ,,Kde bolo, tam bolo,, s ružovými ružičkami na tabuľke v rozmere 60×40cm. Tabuľka v pudrovej ružovej farbe. Kolekciu môžte doplniť o textovú nálepku ,,Za siedmimi horami,,

Labutie zrkadlo

Nádherná a veľká zrkadlová labuť s ružovými linkami navrhnutá a vyrobená u nás. K nej sme vyrobili ešte tri malé labute. Má ho mať každá princezná. Labutie zrkadlo.

Tabuľa pre popis kriedou

Pre deti je dôležité mať krásnu, ale aj zábavnú izbu. Nechajte ich kresliť. Tabuľku viete zvesiť a kresliť na zemi, alebo na stene. Spojili sme pevný dibond a tabuľovú fóliu. Krásna tabuľa pre princezné je na svete.

Kráľovské zrkadlové korunky

Päť zrkadlových koruniek môžte pripevniť na stenu, alebo na nábytok. Prekrásne sa rozsvietia. Odráža sa v nich svetlo. Kráľovské korunky sú krásnou dekoráciou do interiéru. Majú na sebe zlatú potlač. Ak chcete viac zrkadiel, nájdete ich tu.

Spinkajúce očká a šíp

Spiace očká sú tohtoročným hitom v detských izbách. Čierne mihalničky nalepíte na stenu k postieli, alebo pomedzi bodky. My sme ich ešte doplnili šípom s nápisom ,,LOVE,,. Krásne nálepky v čiernej farbe.

Nálepky ružičiek

Pudrové nálepky ruží vo viacerých rozmeroch rozmiestnite po izbe. Do labutej kolekcie sme dali ruže do rohu, tri zhluky ruží len tak na stenu a tri ruže pomedzi pudrové, ružové a hnedé bodky. 200 bodiek v piatich farbách vám bude určite stačiť, aby ste obodkovali celú izbu.

Zlaté a pudrové bodky a girlandy

Bodky sú vo viacerých farbách a niektoré majú na sebe popis ,,Ľúbime Ťa,,. Zlaté, pudrovo ružové, tmavo ružové, hnedé a krémové sa dokonalo zladia s girlandami. Na tú väčšiu vám napíšeme prvé písmeno podľa mena dieťatka. Neváhajte, s touto kolekciou krásne zariadite celú izbu.