Pýtate sa

Tu prosím napíšte Vašu otázku.
Otázka: * Radi odpovieme na Vaše otázky.
Meno:
E-mail: Odpoveď Vám zašleme na email
Telefon: Poprípade telefonicky
Dokument: ak je potrebný
Antispam: 1 + 2 =

Fantázii sa medze nekladú, všetko čo je suché a rovné sa môže tešiť na nový dizajn:-))) Steny, dvere, okná, sklenené výplne, podlahy,autá, zrkadlá, nábytok, detské hračky a box na hračky tiež. Dokonca aj kvetináče, poháre a všetko, čo Vás napadne aj nenapadne.

Ako si môžem objednať zrkadla dekoračné a nálepku na stenu, tak aby to bolo v JEDNEJ objednávke?

Môžete spraviť dve objednávky a do poznámky napíšete žiadosť o spojenie objednávok a ak cena objednávok presiahne 50€ máte poštovné zdarma.

Dá sa nálepka lepiť opakovane na stenu?

Nálepky na stenu niesú určené na opakované lepenie.

Ako dlho vydrží nálepka na stene?

Výrobca uvádza trvácnosť vynilovej fólie v exteriéry 6 rokov.

Ako nálepku odlepím, pôjde dolu aj omietka???

Určite nie, nálepky na stene síce držia dobre, ale zo steny sa dávajú dole jednoducho. Odlepíte a je to. Bez omietky.

Práve sme domaľovali, môžme lepiť hneď???

Po vymaľovaní treba počkať minimálne dva týždne, radšej tri, stena je suchá na povrchu, ale pod farbou ešte môže byť vlhká. Nálepku by ste síce nalepili, ale na druhý deň by sa mohla začať odlepovať…

Bude nálepka držať na drsnej omietke?

Nálepky sú určené na rovný a nesavý povrch, teda na rovné omietky, malé a občasné nerovnosti nevadia.

Aký je rozdiel medzi nálepkou a predlohou?

Nálepka je jednoduchšia na aplikáciu ako predloha na maľovanie, avšak s predlohou môžte maľovať viacfarebné motívy, hlavne detské a náročné obrázky a na akúkoľvek stenu. Nálepky sú určené na rovné povrchy.

Môžem nálepku nalepiť aj inam, ako na stenu?

Nálepka sa môže nalepiť na akýkoľvek rovný povrch, je umývateľná a odolná voči poveternostným podmienkam. Môžte ju nalepiť na stenu, auto, sklo, okno, box na hračky, nábytok, do kúpelne a na iné rôzne miesta.

Ak nechcem nálepku ani predlohu na maľovanie???

V takom prípade si môžte vybrať ešte z drevených dekorácií alebo dekoračných zrkadiel.

Čo chystáte najbližšie?

Chystáme veľmi veľa vecí, ktoré vás určite oslovia, pracujeme na nich neustále a pomaly ich budeme pridávať, preto neoľutujete, ak si nás pozriete aspoň raz za mesiac. Neustále hľadáme nové materiály, o ktoré by sme mohli rozšíriť našu ponuku a je toho naplánovaného veľa, nechajte sa prekvapiť, pevne veríme, že budete milo prekvapený nielen našimi nápadmi, ale aj rôznorodosťou použitých materiálov a tiež aj cenami.

Lepenie na umývateľné steny?

Nie najvhodnejšie sú umývateľné farby kvôli ich viskozite. Ak nálepka po nalepení nedrží dostatočne je potrebné ju pritláčať aj 2–3 dni. Lepili sme tri rôzne nálepky na tri rôzne umývateľné farby. lepenie bolo náročné no nálepky tam zdobia steny dodnes.

Bude mi nálepka držať na stene?

Milé mamičky, toto si môžte overiť. Pošlite nám na adresu zverejnenú na internetovej stránke obálku, v ktorej bude napoly zložená ešte jedna obálka so známkou, pre spiatočné odoslanie, (zložená napoly preto, aby keď otvoríme obálku sme tú vo vnútri neroztrhli) a papierik s maximálne troma kódmi farieb, z ktorých chcete vzorku. My vám pošleme vzorky nálepiek a vy si to doma na vašej stene skúsite, poprípade zistíte či chcete práve TÚ farbu…